Blog

Montaż okien – szansa na odnowę lokalu

Od jakiegoś czasu wraz z współmałżonką pożądaliśmy zamontować nowe okno w dużym salonie. Albowiem stare, które mieliśmy dotychczas były mało szczelne zaś jak robiło się zimniej w pomieszczeniu czuło się chłodno.

Zauważyliśmy, iż instalacja okien będzie najwłaściwszym rozstrzygnięciem, jako że dzięki temu oszczędzimy na ocieplaniu domu. Rezydujemy w Gdyni, tym samym woleliśmy aby wytwórca okna znajdował się w okolicy Trójmiasta. Usiadłem więc do tableta a następnie online szukałem należytych przedsiębiorstw, które proponują okna. Wynalazłem takową instytucję na stronie internetowej oknaoptimus. Już przedtem obiło mi się coś o uszy o tej instytucji, a zatem domyślałem się, że będzie to spółka z wieloletnim doświadczeniem w ów specjalności. Nie zastanawiałem się nazbyt długo i zadzwoniłem pod podany numer. W czasie rozmowy z pracownikiem fabryki sprecyzowałem detale spotkania aby dokonać dokładne pomiary ram okiennych. Następnie zrelacjonowałem moje potrzeby. Następnego dnia przyjechał do naszego domu serwisant , który wymierzył okna. Musiałem wyczekiwać cztery tygodnie do dnia aż przyjedzie zespół z zakupionymi oknami, które zostaną założone w moim salonie. Po upłynięciu kilku tygodni, we wtorek przybyli robotnicy, jacy wyjęli poprzednie ramy okienne a następnie przedsięwzięli montaż nabytych wyrobów. Robota poszła sprawnie, stąd wieczorem mogłem patrzeć na jej rezultat. Nowe okna były bardzo porządne, łatwo się przesuwały a ponadto wydawały się hermetyczne.

Oszczędziliśmy na ocieplaniu naszego gniazdka

Mamy dość małe mieszkanko, toteż nagrzane powietrze bez trudu uchodziło przez nieszczelne okna. Po montażu zakupionych okien, w mieszkaniu jest pogodnie a przy tym przytulnie. Jesteśmy zadowoleni, iż zdecydowaliśmy się na instalację okien. Fabryka Okien Optimus wydaje się godna do zarekomendowania. Prezentuje nadzwyczaj pożądaną propozycję na okna pcv. Ceny są niewielkie a co więcej można zwrócić wszystkie koszty na raty. Wstawianie okien trwa mało czasu, natomiast dzięki specjalnej strukturze będą niebywale hermetyczne a ponadto swobodnie się otwierają. Ponadto zakupiliśmy rolety antywłamaniowe, jakie włożono wraz z zakładaniem nabytych okien. Kompetentna ekipa i idealny wybór artykułów sprawiają, że aktualnie bez przeciwwskazań mógłbym polecić ową instytucję mym znajomym.